Godziny otwarcia:
poniedziałek-sobota 9.00-19.00
niedziela 11.00-17.00

Top Secret

 W sklepach Top Secret i Top Secret & Friends jest już w sprzedaży wiosenna kolekcja . Top Secret adresuje swoje propozycje do kobiet nowoczesnych, aktywnych zawodowo, które w każdej sytuacji chcą wyglądać i czuć się dobrze. Różnorodność propozycji sprawia, że w wiosennych ubraniach poczują się dobrze zarówno zwolenniczki minimalizmu jak i bardziej kobiecego looku.

Transform t o linia prosta, ascetyczna wręcz można powiedzieć, że poprzez swoje formy „kanciasta”. Zaproponowaliśmy tutaj dużo geometrycznych cięć, które tworzą charakterystyczny wizerunek ubrań. Kolory i faktury , które były naszą inspiracją zestawiliśmy kontrastowo: biały z czarnym, błyszczący z matowym. Dodatkowymi połączeniami jest granat z błękitem i pudrowy róż z łososiowym. Kategorią, na którą stawiamy są wiosenne płaszcze i kurtki a także sukienki. Kurtki są krótkie , mają charakterystyczne szerokie ramiona, sukienki - gorsetowe góry.

Luxury Simplicity to linia miękka i przede wszystkim bardzo kobieca. Delikatność- to idealne słowo, aby ją scharakteryzować. Objawia się nie tylko w formach, ale przede wszystkim w tkaninach – zwiewnych, lekkich, naturalnych. Istotnymi motywami są tutaj kwiaty . Luxury Simplicity to wyjątkowo kobieca linia, atrakcyjna, ale nie epatująca przepychem, stonowana w barwach i formach ubrań .